Hei, me oleme Iglu teeme tarkvara, mis toimib

Pühendume pikaajaliselt. Töötame Sinu lähedal. Agiilselt. Tehes asju, mis reaalselt elu paremaks muudavad.

Meie kliendid räägivad

Toomas KärnerIOT juht, Telia Eesti ASIglu abiga valmis Elioni kõige värskema ja innovaatilisema toote - kodujuhtimise - uus mobiilirakendus. Kuna kodujuhtimise valdkond on uus, siis meie jaoks on väga oluline, et partner saab detailselt aru, millise tootega tegemist on ja inimesed tiimis on ka ise toote kasutajad ja fännid. Iglu tiim tegi endale kiiresti selgeks, mis on toote olemus ja ärilised eesmärgid ning suutis uue partnerina lühikese ajaga ennast tõestada kogu meie arendustiimi silmis.

Marek PillerHead of Analysis and Delivery, Telia Eesti ASIglu arendab EMT iseteeninduskeskkonda, mis annab klientidele ligipääsu EMT toodetele ja teenustele. See nõuab ärilist ja tehnilist kompetentsi - pühendunud oma ala eksperte, kes oskavad ehitada lihtsasti kasutatavaid ja 24/7 toimivaid süsteeme.

Martin MarkHead of Regional Project Unit, NordeaNordea jaoks oli tegu strateegilise projektiga ja oli äärmiselt oluline, et ärianalüütik suudaks keerulise äriloogika endale kiiresti selgeks teha. Iglu suutis seda ja koostöös jõudsime kiiresti nähtavate tulemusteni. Hindame Iglut väga võimeka ärianalüüsipartnerina.

Kadri KallasArendusjuht, TeliaSoneraIglu ärianalüütik andis olulise panuse Telia Taani e-poe ja iseteeninduse arendustesse. Ta elas kiiresti sisse ja aitas meil rahuldada äri keerukad nõudmised. Põhjalik ja usaldusväärne, panustas alati 110% ja kus vaja, võttis teemade lahendamisel initsiatiivi enda kätte.

Phillip WilsonHead of Product Development, Gala InteractiveIglu tipptasemel front-end arendajate panus aitas meil kaks kriitilist portaali arendusprojekti tähtaegselt valmis saada. Mulle avaldas sügavat muljet Iglu võimekus luua ja esitleda nähtavaid tulemusi lühikese aja jooksul – samuti koostöö asjalikkus ja sujuvus.

Imbi Kivi-SildInfotehnoloogia osakonna juhataja, MaanteeametIglu arendab Maanteeametile eteenindust eteenindus.mnt.ee ning muid teenuseid, mis aitavad tagada ohutut liikluskeskkonda. Iglu on selle aja jooksul näidanud end mitmekülgse partnerina nii tehnoloogilises kui loomingulises mõttes. Ta on partner, kes ei oota käsku, ega tööta tuimalt käsku täites. Ta mõtleb kaasa nii äriliselt kui tehnoloogiliselt, otsides probleemidele lahendust ning pakkudes tehnoloogilisi uuendusi. Meil on hea meel, et meie koostööpartneriks on kompetentne meeskond, kes aitab välja töötada meie klientidele parimaid lahendusi.

Olari TammelProjektijuht, MaanteeametKoostöö Igluga oli väga hea. Meeskond oli professionaalne, pakkus pidevalt sobivaid lahendusi ja tegi sellega tellija elu lihtsaks. Projekt püsis ilusti eelarves ja ei olnud kordagi vaidlusi, isegi kui ühe komponendi arendusmaht osutus algul eeldatust suuremaks. Võib isegi öelda, et meeldivaim kogemus arendajatega, mis minul olnud.

Eveli RandlaneE-kanali ja kõnekeskuse juht, AmservIglu on põhjalik ja professionaalne partner, kellega koostöös arendati välja Amservi kasutatud autode tellimiskeskkond mobile.amserv.ee. Tellimisportaali projekt sisaldas täiesti uue kontseptsiooni loomist ning integreerimist meie äri spetsiifikast tulenevalt erinevate sisemiste ja väliste süsteemidega. Hindan kõrgelt asjaolu, et Iglu meeskond mõtles meiega kogu projekti vältelt aktiivselt kaasa ja pürgis suurepäraselt läbimõeldud ning lihvitud kasutajasõbraliku lahenduse poole. Meie hinnangul on Amservi kasutatud autode tellimisportaal seni Eestis tehtud tellimiskeskkondadest parim.

Martin LäätsArendusjuht, EvoconUsaldusväärsed ja kirglikud oma ala profid - need sõnad kirjeldavad hästi Iglu tiimi. Nendega oli lõbus ja lihtne koos töötada. Nad aitasid meil luua välimuselt unikaalse veebi, mis annab olulised sõnumid meie klientidele edasi koheselt mõistetavas visuaalses keeles.

Sten PentusHonour Club Events asutajaMeile meeldib koos Iglu inimestega tegutseda. Nad küsivad alati "ekstra" küsimusi meie vajaduste mõistmiseks, väga hea asja loomiseks. Eriliselt nautisime ühiseid tagasisidekoosolekuid -- arutelusid, kuidas teha järgmises etapis veel paremini. Jagame samu põhiväärtuseid: proovida alati jõuda uuele tasemele.

Meie inimesed räägivad

EdithVanemanalüütikOma olemuselt on Iglus töötamine nagu lapsena sõpradega mängimine ja piiride kompamine - sama lõbus, põnev, toetav ja väljakutseid pakkuv - lihtsalt elust arusaamine, mängumaa ja teema on teine. Tiimspirit ja atmosfäär on see, mis hoiab tuju üleval ka siis, kui endal nii hästi ei lähe. Alati inspireerivad inimesed. See ongi põhjus, miks iga päev tuled tööle hea tujuga, indu täis!

Sander aka SassVanemtestijaMulle meeldib Iglus töötada, sest siin ei pea kodulehele kirjutama, miks mulle siin meeldib töötada. Aga keegi ei keela kah. Iglus on kodune õhkkond, ei tunne vajadust kella kukkudes jalga lasta. Ja hea õhkkonna retsept on see, et "moosi sisse on pandud hoolega valitud marjad". Iglus saan olla mina ise. Poliitkorrektsust ei peeta vajalikuks. Iglus saab katsetada huvitavaid asju ja inimesi kaasa tõmmata. Igale ideele leidub järgijaid.

Selleks, et luua töötavat tarkvara, pead silmas pidama kahte asja...

Meie kliendid

2013a

Iglu asutati 2013. aastal.

54in

Meid on 54.

8.1a

Meie keskmine töökogemus ITs on 8,1 aastat.

4mln

Teeme igal kuul ühiselt üle 4 miljoni sammu!

94%

94% meie eelmise halloweenipeo osalejatest olid teemakohaselt kostümeeritud.

84kg

Me sööme igal aastal koos umbes 84kg kooki.

Liitu meiega!

 • Kas soovid arendada portaale, keerukaid back-end süsteeme või suurepäraseid kasutajaliideseid?

  Kas soovid töötada analüütikuna vahetult koos põnevate klientidega, aidates neil leida õigeid lahendusi oma IT-alastele teemadele?

  Kas Su tõeline kirg peitub soovis saada IT-maailmale eeskujuks bugivabade ja maandatud riskidega reliiside tegemisel?

  Kas Sinu jaoks on olulised nii üksteist toetav meeskonnatöö kui ka professionaalsus?

  Häid inimesi ootame alati!

  Saada CV

Tartu kontor

Kitsas 3

51003 Tartu, Eesti

View on google maps

Tallinn kontor

Peetri 11

10415 Tallinn, Eesti

View on google maps

info@iglu.ee+372 5866 5828